22kilo

SHARE WEEK 2017, czyli moje trzy ulubione blogi

SHARE WEEK 2017, czyli moje trzy ulubione blogi

8 komentarzy

Wstyd się przyznać, ale rzadko czytam inne blogi. Nie spędzam dużo czasu przy komputerze, a ten, który mam, raczej przeznaczam na tworzenie własnych wpisów. Nie znaczy to jednak, że w ogóle nie znam żadnych blogów. Dziś, w ramach akcji SHARE WEEK 2017, chciałabym podzielić się z Wami moimi trzema ulubionymi.

Zacznę od bloga, który poznałam niedawno. Mowa o 321startdiy.pl, blogu o DIY, jak zresztą sama nazwa wskazuje. Jego autorka Agnieszka nie tylko podaje proste sposoby na zrobienie różnych rzeczy własnoręcznie, ale także zamieszcza plakaty do wydrukowania i wyszperane w sieci fonty. Wszystko to za darmo. Szczerze mówiąc, podziwiam ludzi, którzy dzielą się takimi rzeczami za darmo. Muszę w końcu kupić jakieś ramki i wreszcie wydrukować przynajmniej jeden plakat ;).

Drugi blog, który często czytam, to KrzywaProsta.pl. Jego autorkę Joannę poznałam kiedyś na spotkaniu mam-blogerek Spotkajmy się w Trójmieście. Od tego czasu podczytuję jej bloga, którego zakres tematyczny jest bardzo duży. Są tu recenzje książek dla dorosłych i dla dzieci, posty opisujące wydarzenia z życia, przemyślenia na temat życia z celiakią, a także wartościowe teksty na temat blogowania. I właśnie ta tematyka interesuje mnie najbardziej.

ToSieOplaca.pl to nowa nazwa bloga Biznesowe Info, prowadzonego przez Agnieszkę Skupieńską. Ten bardzo popularny blog podoba mi się, ponieważ trochę utożsamiam się z jego autorką. Agnieszka 7 lat temu postanowiła rzucić etat, założyć własną działalność gospodarczą i zacząć utrzymywać się z pisania tekstów dla innych. Czyli dokładnie tak samo jak ja, z tym, że ja nie odniosłam takiego sukcesu :). No cóż, mogę usprawiedliwić się mówiąc, że ja pracowałam na własnej działalności mniej niż dwa lata, no i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. Szanuję jej blog za rzetelne i sensowne podejście do tematu – mimo że robi sporą karierę w sieci jej teksty są nadal proste i przyjemne w odbiorze. Nie zdziwię się, jeśli zajmie wysoką pozycję w Share Week 2017.

Więcej na temat akcji SHARE WEEK możecie poczytać na stronie Andrzeja Tucholskiego – tutaj.

Może kogoś zdziwi fakt, że nie śledzę żadnych blogów kulinarnych, ale oglądania jedzenia mam chyba już trochę zbyt dużo :). A Wy, macie jakieś ulubiony blogi, którymi chcielibyście się podzielić?

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agnieszka Skupieńska
Gość

Dziękuję bardzo za umieszczenie wśród ulubionych! Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci sukcesów w pracy freelancera 🙂

Agnieszka
Gość

Kalina, jest mi niezmiernie miło, że się znalazłam w twojej trójce, tym bardziej, że mój blog to dopiero 4 miesięczne niemowlę:) Jest wiosna a ja czuję lato w sercu 🙂 A skoro mowa o Spotkajmy się w Trójmieście to też się nad nim zastanawiałam, ale ostatecznie stwierdziłam, że chyba się nie łapię do blogujących mam, bo nie poruszam takiej dziecięcej tematyki. A w zasadzie czemu nie zapytałam czy mogę dołączyć to nie wiem, bo przecież dzieci mam:)

Marta
Gość

Super post! Bardzo lubię zaglądać na te blogi 🙂

Justyna
Gość

Podoba mi się blog Agnieszki 321startdiy. Nawet nie sądziłam, że można tyle rzeczy zrobić samemu. Od tej pory będę sprawdzać jej nowe wpisy co jakiś czas, bo warto 🙂

Anna ze Slim Size Me
Gość

Odwiedzam wiele blogów, ale raczej nie mam swoich ulubieńców.

Joanna
Gość

Bardzo dziękuję za wyróżnienie 🙂 Jest to dla mnie ogromny zaszczyt 🙂