22kilo

Po co mi spodnie narciarskie, skoro nie jeżdżę na nartach?

Po co mi spodnie narciarskie, skoro nie jeżdżę na nartach?

1 Comment

Rodzic to taki nieco inny typ człowieka. Każde wyjście z domu planuje z kilkudniowym wyprzedzeniem, a samo zebranie się zajmuje mu od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Zawsze ma ze sobą torbę wypełnioną najrozmaitszymi gadżetami, takimi jak smoczki, pieluchy, tetry, mokre chusteczki i ubrania na zmianę. W przypadku dzieci nieco starszych obowiązkowo zaś jakąś zabawkę, a najlepiej coś, co nadaje się na przekupstwo.

Różnice są widoczne gołym okiem. Spostrzegłam to już w pierwszych miesiącach macierzyństwa. Podczas gdy „normalni” ludzie dopiero zaczynali sięgać po cieplejsze szaliki i cienkie rękawiczki, ja już dawno zakładałam cały swój arsenał: grube, narciarskie rękawiczki, wygodne, płaskie buty „śniegowce” i najgrubszą kurtkę, jaką udało mi się znaleźć. Bo jak idzie się z dzieckiem na trzygodzinny spacer zimą to trzeba się porządnie ubrać. Bo kiedy maleństwo śpi sobie okutane w kombinezon i śpiworek, odcięte od warunków atmosferycznych, Ty marzniesz na wietrze/mrozie/w mżawce/w śniegu/w gradzie. To przy małym dziecku w gondoli. Przy tym, które chce już jeździć na sankach, pożałujesz, że sama nie masz ciepłego, sportowego kombinezonu.

No właśnie, dlaczego nie masz?

Ubrania na śnieg dla dorosłych

Zabawa z dzieckiem na śniegu to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. I mam tutaj na myśli nie tylko zacieśnianie rodzinnych więzi, ale również spalanie kalorii podczas nieskrępowanej zabawy. Dlatego następnym razem idąc z dzieckiem na sanki, zamiast ubierać jeansy, załóż spodnie narciarskie. Nie będziesz martwić się tym, że je zamoczysz lub pobrudzisz. W sklep-presto.pl możesz kupić takie z kolekcji 4f, która obecnie jest w dużej przecenie – nawet 50%. W przeciwieństwie do dziecka, Ty z Twoich ubrań raczej nie wyrośniesz do kolejnego sezonu.

W co warto się zaopatrzyć? Przede wszystkim w dobre spodnie, takie jak te damskie spodnie 4f. Po drugie, odzież termoaktywna. Dzięki niej nie zmarzniesz nawet podczas największych mrozów, a taki termoaktywny polar możesz założyć nie tylko na wyjście na sanki, ale również na zwykły spacer. Szczególnie, gdy idziesz z dzieckiem na plac zabaw, ono biega i jest rozgrzane, a Ty marzniesz nudząc się gdzieś z boku. Kropką nad i niech będzie dobra kurtka, nie tylko ciepła, ale również wodoodporna. Najlepiej, żeby była zaopatrzona też w liczne kieszenie, dzięki którym unikniesz konieczności zabierania ze sobą torebki. Mi podoba się ta, w wesołych jasnych kolorach: kurtka damska 4f.

Zamawianie w sklep-presto.pl ma jeszcze jedną fajną opcję: ponieważ ta witryna należy do morele.net, można połączyć zakupy z rożnych sklepów internetowych. Poza wspomnianym morele.net (sklep ze sprzętem elektronicznym), można połączyć tutaj też zakupy z amfora.pl (sklep z kosmetykami) pupilo.pl (akcesoria dla zwierząt) czy budujesz.pl. Wszystko za jedną dostawą. Ciekawe, nie?

Zdjęcie Pixabay. Ten wpis powstał we współpracy ze sklepem internetowym sklep-presto.pl. 

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Izabela
Gość

Ciekawe informacje.